Otsime kujundajat

 

kujundus

 

Otsime meeskonda kujundajat, kes ajavahemikul 2016. september – 2017. aprill annaks TalveAkadeemiale tegemistele väljanägemise (sel aastal korraldame märtsis nii TudengiTeaduse päeva kui ka festivali). Töö koormuseks on mõned tunnid nädalas (mõni nädal rohkem, mõni vähem, mõni mitte üldse). Töö on tasustatud ja sobib eelkõige tudengile. Ideaalne töö õpingute kõrvalt tegemiseks!

 

 

Kujundaja ülesanded:

  • kujundada jooksvalt vajalikke bännereid nii facebooki kui kodulehele, plakateid trükiks;
  • lähtuma TalveAkadeemia üldisest visuaalist;
  • osalema TalveAkadeemia koosolekutel;
  • pidama kinni kokkulepitud kuupäevadest;
  • olema rõõmus ja pakatama ideedest.

 

Kui sul tekkis tunne, et just Sina tahaksid kaasa lüüa teaduse populariseerimisel ja TalveAkadeemia muhedas meeskonnas, siis anna endast märku. Kui tunned, et ei tahaks kujundada, aga soovid vabatahtliku meeskonna liikmena kaasa lüüa, siis ootame ka Sinu kirja.

 

Kujundamisest huvitatud: saada portfoolio (PDF või link tehtud töödele) hiljemalt 15.09.2016 info@talveakadeemia.ee ja vasta küsimusele Miks tahaksid TalveAkadeemia meeskonnaga liituda?
TalveAkadeemia loob Eesti teadusmaastikul olulist paika, kus saavad kohtuda akadeemilist karjääri tegevad inimesed, andes neile võimaluse jagada oma mõtteid ning panna ennast proovile. Laiemalt võib TalveAkadeemia eesmärke kirjeldada nii: jätkusuutliku eluviisi propageerimine, erinevate inimeste ühendamine, akadeemilise suhtlusvõrgustiku loomine, teaduse ülikooli seinte vahelt välja toomine ja teaduse populariseerimine eesti keeles. www.talveakadeemia.ee