grupitöö

Janno Seeder
Toetav ümbrus aitab luua tulemuslikku Mina
Seeder Konsultatsioonid OÜ

Tõenäoliselt on igaüks meist kogenud kunagi meeleolulangust, motivatsioonipuudust ja isegi muremõtteid. Tihti süüdistame selliste asjade puhul mingeid konkreetseid juhtumisi, sest nii, nagu luumurru taga on ikka trauma, peab ju sama kehtima ka vaimsete haavade puhul. Kas ikka peab?

Sageli on süüdi hoopis baasvajaduste ignoreerimine ja vaimne hügieen. Mitte alati ei märka me, et lihtsate asjadega on võimalik enesetunnet parandada – mõnikord teeb imet klaas vett või värskes õhus viibimine. Feng shui aga seikleb sügavamale võtab luubi alla tegurid ruumis, millest me ei oskaks üldse kahtlustadagi mõjutusi oma meeleolule.

Seeder Konsultatsioonid OÜ on perefirmana tegutsenud juba aastast 2003, olles seega sama vana kui TalveAkadeemia ise. Läbi feng shui prisma pakub ettevõte nii kodu nõustamise teenust, korraldab ekskursioone Eestimaa põnevaisse paikadesse ning pakub ka enesearenduslikke seminare ettevõtetele, klubidele ja meeskondadele.

Janno Seedri juhatusel on TudengiTeaduse päeval võimalik osa saada feng shui teemalisest töötoast „Toetav ümbrus aitab luua tulemuslikku Mina“ . Töötuppa on võimalik eelregistreerida siin.